top of page

Forum Mesajları

Zeynep Alpugan
28 Ağu 2021
In Doğum Sonrası
Birbirini takip eden bir sorunla mücadele ediyor olabilirsin. Sadece, annenin uyku problemleri yaşaması bile anksiyete ve depresyona sebep olabilir. Bizimle paylaş. Sorularını uzmanlar cevaplasın. Diğer annelerle tanış ve yalnız olmadığını hisset.
0
0
7
Zeynep Alpugan
28 Ağu 2021
In Doğum Öncesi
Hadi burada aynı haftalarda olan, benzer duyguları yaşayan devre arkadaşlarımızı bulalım, kaynaşalım.
0
0
8
Zeynep Alpugan
28 Ağu 2021
In Doğum
Doğum tercihlerinizi belirlediniz mi? Doğuma hazırlık eğitimleri; aileleri doğum hakkında bilgilendirirken, ailelerin doğum tercihlerini belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Araştırmalar, eğer kadınlar doğumda destek seçeneklerini bilerek doğuma hazırlanırlar ise, acil durumlarda dahi doğumun korkulu bir deneyime dönüşmesini engellediğini göstermektedir. Hadi, doğum tercihleriniz hakkında konuşalım.
0
2
23
Zeynep Alpugan
28 Ağu 2021
In Doğum Öncesi
Hamile olduğunuzu öğrenmek; bebek sahibi olmaya çalışsanız da, çalışmasanız da oldukça şaşırtıcı, hatta şok edici gelebilir. Endişeli veya bunalmış hissediyorsanız, yardım etmek için bu sohbet odasında siz ve bebeğiniz için aklınızdaki soruları uzmanlar cevaplayacaktır. Hiçbir aile, medikal randevular arasında endişelenmek veya soru biriktirmek zorunda kalmamalıdır. Kadınların ve ailelerinin hamile kaldıklarında cevaplara ihtiyaç duyduğunu biliyoruz.
0
0
1
bottom of page